Sobota, Październik 13, 2018, 22:56


Emilia Oleksiak – gotowy(a) do działania.
19 września o 07:57 ·
Szanowni Państwo, Drodzy mieszkańcy Mazowsza

Moje całe życie zawodowe związane jest z samorządem terytorialnym. Pracując w urzędach gmin i miast na co dzień doskonale poznałam problemy mieszkańców wsi i małych miast i od wielu lat staram się je rozwiązywać. Od 2016 roku jestem doradcą społecznym pana Adama Struzika - Marszałka Województwa Mazowieckiego. Praca dla naszej lokalnej społeczności daje mi satysfakcję, bo widać jej namacalne efekty w postaci poprawienia komfortu naszego życia.
Postanowiłam, że w nadchodzących wyborach samorządowych będę kandydowała do Sejmiku Województwa Mazowieckiego z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego.
Chciałabym wykorzystać swoje doświadczenie zawodowe w pracy na rzecz całego Mazowsza. Dzięki współpracy z organizacjami pozarządowymi i zaangażowaniu w liczne projekty społeczne, wiem, jak nieocenioną pracę wykonują przedstawiciele organizacji społecznych: fundacji, stowarzyszeń, klubów sportowych. Dlatego swoją pracę w Sejmiku będę opierać na ścisłej współpracy z Wami – mieszkańcami, działaczami społecznymi, bo tylko wspólnie możemy skutecznie zmieniać nasze Mazowsze.


Brak komentarzy.
(*) Pola obowiązkowe
Copyright ©2017 PSL Wołomin, All Rights Reserved.